Pieczątki – Pruszków i okolice

Jako profesjonalny punkt usługowy z pieczątkami online, oferujemy klientom z Pruszkowa, okolic oraz całej Polski trwałe i wydajne stemple do użytku firmowego i prywatnego. Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną a projekty przygotowujemy w oparciu o szczegółowe wytyczne klienta. Do wyboru pozostawiamy: treść oraz jej układ, krój czcionek, elementy graficzne oraz kolor stempla. 

Zamówienia na pieczątki online wysyłamy do klientów kurierem bez kosztów transportu przy zamówieniach o wartości powyżej 150 zł brutto. Gwarantujemy szybką realizację i wysoką jakość wykonanych pieczątek.

Wygodne pieczątki beztuszowe – Modico i NOMO 

W produkcji naszych pieczątek wykorzystujemy technologię Sun Stamper, która gwarantuje zainteresowanym klientom z Pruszkowa i okolic wysoką jakość i atrakcyjną cenę produktów. 

Stemple z serii Modico oraz NOMO oferują wydajność na poziomie 20 tys. odbić bez konieczności uzupełniania tuszu, co stanowi o wiele wyższą trwałość od standardowych dostępnych na rynku pieczątek automatycznych. 

Co ważne, stosowana przez nas technologia produkcji jest ekologiczna – podczas procesu produkcyjnego, w którym wykorzystujemy maszyny błyskowe Modico, nie powstają niebezpieczne odpady. To niezwykle ważne, biorąc pod uwagę obecną kondycję środowiska naturalnego.

pieczątki modico
pieczątki nomo

Spersonalizowane pieczątki online

Stosowanie technologii Sun Stamper oraz nasza linia produkcyjna umożliwia nam odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów dotyczące wyglądu pieczątek – oferujemy pieczątki biurowe, tablicowe, kieszonkowe oraz okrągłe w różnych kolorach oraz z dowolną treścią czy grafiką. 

Linia naszych pieczątek Modico zapewnia maksymalną powierzchnię odbicia oraz niewielką zewnętrzną oprawę. Dzięki temu nasze pieczątki są bardzo poręczne i wygodne do stosowania również w warunkach terenowych.

Solidne i estetyczne oprawy pieczątek

Oprawy pieczątek Modico oraz pieczątek NOMO projektujemy z założeniem długiego, wygodnego użytkowania przez naszych klientów. Oferujemy produkty, które można łatwo i bezpiecznie uzupełnić w tusz, a także wymienić gumkę. To z kolei daje klientom możliwość wymiany treści pieczątki bez zmiany jej obudowy – ekonomicznie, szybko i wygodnie.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

72.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

82.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

62.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

52.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

55.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

90.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

71.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE