Pieczątki – Kraków i okolica 

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości pieczątek i stempli. Nasz punkt usługowy odpowiada na potrzeby i oczekiwania Klientów lokalnych oraz osób składających zamówienia na stemple za pośrednictwem poczty elektronicznej. W każdym przypadku wyrób pieczątek rozpoczynamy od zatwierdzenia projektu. Działamy w ścisłej współpracy z Klientem,  który określa:

  • treść stempla, 
  • krój czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolorystykę stempla – w ofercie posiadamy również pieczątki wielokolorowe. 

Klientów z terenu miasta Kraków i okolicy zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości pieczątki/stempla, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki wybór stempli beztuszowych wykonanych w oparciu o ekologiczną technologię Sun Stamper. Gotowe pieczątki/stemple dostarczamy przy współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi. Zamówienia powyżej 150 zł brutto dostarczamy bezpłatnie. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty pozostajemy do dyspozycji.

pieczątki modico
pieczątki nomo

Technologia Sun Stamper – oferta dla mieszkańców Krakowa

Sun Stamper to najprostsza, najszybsza, a zarazem najbardziej przyjazna dla środowiska naturalnego technologia wyroby pieczątek. Korzystając z nowoczesnych maszyn błyskowych Modico oraz akcesoriów do wyrobu pieczątek Modico i pieczątek NOMO przygotowujemy stemple, które wyróżniają się ze względu na:

  • żywotność (obudowy Modico i NOMO zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać wieloletnie użytkowanie, możliwość łatwego uzupełniania tuszu oraz wymiany gumki z treścią pieczątki), 
  • wydajność (trwałość oferowanych pieczątek i stempli szacuje się na 20000 odbić lub 7 lat bez uzupełniania tuszu),
  • precyzję (technologia Sun Stamper pozwala na wykonanie odbić o rozdzielczości wynoszącej ponad 900 dpi, co pozwala na zastosowanie w treści stempli tekstu, elementów graficznych, a nawet zdjęć), 
  • łatwość obsługi (oprawy zapewniają lekkie i przyjemne stemplowanie, niezależnie od tego, czy korzystamy z pieczątki na co dzień, czy sięgamy po nią sporadycznie).

Dlaczego warto sięgać po pieczątki Modico i NOMO?

Pieczątki Modico i NOMO wykonujemy w technologii beztuszowej. Dzięki temu pieczątka nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, a podczas jej produkcji nie powstają żadne nieprzyjazne dla środowiska odpady. Dodatkowym atutem oferowanych stempli jest ich szeroki wybór, co umożliwia wykonanie dowolnej pieczątki – biurowej, kieszonkowej, okrągłej, tablicowej, przeznaczonej do stemplowania papieru oraz powierzchni gładkich.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena. Możliwość wykonania do 20000 wyraźnych odbić z jednej pieczątki przekłada się na bardzo niski koszt pojedynczej odbitki, a co za tym idzie ekonomiczną pracę stempla przez cały okres użytkowania.

Poszukujesz pieczątek w Krakowie? Skorzystaj z naszego sklepu online. Ofertę naszych pieczątek kierujemy również do klientów z Białegostoku, Bydgoszczy i Wrocławia.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

77.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

87.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

68.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

57.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

60.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

95.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

76.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).