Pieczątki – Poznań i okolica 

Jako prężnie działający punkt usługowy o szerokim zasięgu Klientom oferujemy wysokiej jakości pieczątki w atrakcyjnych cenach. Naszą specjalnością są pieczątki w technologii Sun Stamper, które przygotowujemy na potrzeby Klientów lokalnych oraz osób składających zamówienia na pieczątki online, za pośrednictwem poczty elektronicznej. W obu przypadkach pieczątki i stemple wykonujemy po uzyskaniu zatwierdzenia projektu. 

Projekt stempla obejmuje:

 • treść, 
 • krój czcionki, 
 • układ treści, 
 • dodatkowe elementy graficzne, 
 • kolorystykę (dostarczamy pieczątki jedno i wielokolorowe Modicolor dostępne w korzystnych cenach).

Klientów z Poznania i okolicy zainteresowanych wykonaniem pieczątek i stempli beztuszowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy szeroki wybór stempli, w tym pieczątki biurowe, kieszonkowe, okrągłe, tablicowe, stemple przeznaczone do papieru i powierzchni gładkich. Gotowe produkty dostarczamy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Zamówienia powyżej 150 zł brutto dostarczamy bezpłatnie. W razie pytań lub wątpliwości, nasi Specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. 

pieczątki modico
pieczątki nomo

Pieczątki Modico i NOMO – Oferta dla mieszkańców Poznania

Pieczątki Modico i NOMO powstają z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn błyskowych Modico oraz wysokiej jakości akcesoriów. Oprawy do pieczątek Modico i NOMO oferują:

 • trwałość, 
 • komfort użytkowania, 
 • dużą swobodę aranżacji treści – w obu przypadkach uzyskujemy maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy.

Dodatkowym atutem opraw Modico i NOMO jest możliwość ich wielokrotnego wykorzystania. Standardowa trwałość pieczątki wykonanej w technologii Sun Stamper jest określana na minimum 20000 wyraźnych odbić lub 7 lat. W praktyce wielu użytkowników stempli nie jest w stanie wykorzystać tego potencjału. Pieczątki NOMO i pieczątki Modico możemy regularnie aktualizować. Bardzo łatwa wymiana gumek w połączeniu z możliwością wyrobu pieczątek we własnym zakresie przekłada się na uniwersalny charakter dostępnych opraw. 

Dlaczego warto nam zaufać? 

Jesteśmy krajowym liderem w zakresie wdrażania i popularyzacji technologii Sun Stamper. Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie opraw i maszyn błyskowych. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów poszukujących stempli w różnych rozmiarach i kształtach. Po wdrożeniu serii nowych opraw pieczątek beztuszowych możemy zaproponować pieczątki prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Są one dostępne w różnych rozmiarach.


bardzo wydajne (trwałość sięgająca 20000 odbić lub 7 lat bez uzupełniania tuszu),

 • precyzyjne (jakość odbicia wynosi ponad 900 dpi), 
 • łatwe w obsłudze (lekkie i przyjemne stemplowanie), 
 • trwałe (uniwersalna obudowa zapewnia możliwość łatwego uzupełnienia tuszu i wymiany gumki na nową o aktualnej treści).

Poszukujesz pieczątek w Poznaniu? Skorzystaj z naszego sklepu online. Ofertę naszych pieczątek kierujemy również do klientów z BiałegostokuBydgoszczy i Wrocławia.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

62.60 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

70.73 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

55.28 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

46.34 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

48.78 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

77.24 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

61.79 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).