Pieczątki – Wrocław i okolica 

Jesteśmy prężnie działającym punktem usługowym. Specjalizujemy się w wyrabianiu wysokiej jakości pieczątek i stempli. Klientom dajemy możliwość zdalnego zlecenia wykonania stempla. W tym celu zapraszamy do przesyłania wiadomości drogą mailową. W wiadomości prosimy wskazać:

  • treść stempla, 
  • krój i rozmiar czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolor. 

Oferowane pieczątki są dostępne w wariantach jedno- i wielokolorowych.

Klientów z Wrocławia i okolicy zainteresowanych wykonaniem pieczątek beztuszowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy szeroki wybór stempli w różnych kształtach i rozmiarach. Dostarczamy stemple biurowe, kieszonkowe, okrągłe, tablicowe, stemple przeznaczone do papieru i powierzchni gładkich. Po zamówieniu pieczątki online, wysyłamy je za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. W przypadku zamówień na kwotę powyżej 150 zł brutto oferujemy darmową dostawę. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty, pozostajemy do dyspozycji.

pieczątki modico
pieczątki nomo

Ekologiczne pieczątki beztuszowe  – Oferta dla klientów z Wrocławia

Wybór pieczątek wykonanych w technologii Sun Stamper to rozwiązanie najbardziej korzystne dla środowiska. Zastosowana technologia nie wymaga aplikacji żadnych niebezpiecznych środków chemicznych, czy nawet klejenia. Jednocześnie w trakcie produkcji stempli nie powstają niebezpieczne dla środowiska naturalnego odpady. O ekologicznym charakterze technologii świadczą także oprawy pieczątek Modico i NOMO. W obu przypadkach oprawy zostały wykonane w taki sposób, aby zapewnić:

wysoką wydajność (trwałość/wydajność pieczątek została oszacowana na 20000 wyraźnych odbić lub 7 lat bez uzupełniania tuszu),

  • precyzję i możliwość wiernego odwzorowania nawet najdrobniejszych detali (rozdzielność ponad 900 dpi zapewnia możliwość aranżacji treści pieczątki z dowolnie wybranych elementów: tekstu, grafiki, zdjęcia), 
  • trwałość (uniwersalna obudowa zapewnia możliwość łatwego uzupełnienia tuszu i wymiany gumki na nową o aktualnej treści gwarantują wieloletnie użytkowanie tej samej oprawy), 
  • łatwość i komfort stemplowania (obudowa pracuje lekko, a sama została wykonana z przyjemnego w dotyku plastiku).

Gdzie znajdują zastosowanie pieczątki Modico i NOMO?

Pieczątki Modico i Nomo oferują maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy. To pozwala na ich zastosowanie w praktycznie dowolnej działalności. Pieczątki nie zajmują dużo miejsca, mogą być z łatwością przenoszone i przechowywane bez obaw o wyciek tuszu. Każda z opraw dodatkowo została wyposażona w duże, przezroczyste okienko indeksowe pokazujące treść pieczątki. To daje pewność, że sięgamy po właściwą pieczątkę i wykonujemy odbicie w prawidłowej orientacji względem dokumentu.

Szukasz pieczątek we Wrocławiu? Skorzystaj z naszego sklepu online. Ofertę naszych pieczątek kierujemy również do klientów z BiałegostokuBydgoszczy i Krakowa.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

77.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

87.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

68.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

57.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

60.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

95.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

76.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).