Pieczątki – Łódź i okolica 

Jako prężnie działający punkt usługowy Klientom oferujemy wysokiej jakości pieczątki i stemple wykonane w technologii beztuszowej. Zapewniamy możliwość złożenia zamówienia na pieczątki online, oraz bezpośrednio w punkcie. Wyrób pieczątek rozpoczynamy po akceptacji projektu. Współpracujemy w tym zakresie z Klientem, który określa:

  • treść stempla, 
  • krój i rozmiar czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolor. 

Klientów z terenu miasta Łódź i okolicy zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości pieczątek beztuszowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań możemy zaproponować stemple w różnych rozmiarach i kształtach, w tym pieczątki biurowe, kieszonkowe, okrągłe, tablicowe, stemple przeznaczone do papieru i powierzchni gładkich. Dostawy realizujemy za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich. Przy złożeniu zamówienia na kwotę powyżej 150 zł brutto oferujemy wysyłkę gratis. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. 

pieczątki modico
pieczątki nomo

Pieczątki Modico i NOMO – Oferta dla mieszkańców Łodzi

Pieczątki Modico i pieczątki NOMO to stemple wykonywane w technologii Sun Stamper – najszybszej i najłatwiejszej technologii wyrobu pieczątek. Technologa Sun Stamper pozwala na wykonanie wysokiej jakości stempli w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i budżetu firmy. Dodatkowym atutem oferowanych stempli jest:

  • wysoka wydajność pieczątki, którą szacuje się na nawet 20000 wyraźnych odbić bez uzupełniania tuszu, 
  • wysoka precyzja odbicia, którą zapewnia rozdzielczość pieczątki wynosząca 900 dpi, 
  • wysoka żywotność oprawy, którą w każdej chwili możemy uzupełnić w tusz lub wyposażyć w nową, aktualną gumkę. 

Na uwagę zasługuje również maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy, co w połączeniu z wysoką rozdzielczością umożliwia wykorzystanie dowolnej techniki przekazu: treści, grafiki, logo/logotypu, zdjęcia. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy liderem technologii Sun Stamper w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji pieczątek beztuszowych, a zarazem dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami z serii Modico i NOMO. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Wykonujemy pieczątki prostokątne, kwadratowe i okrągłe w różnych rozmiarach. W asortymencie posiadamy również pieczątki wielokolorowe Modicolor dostępne w korzystnych cenach.

Szukasz pieczątek w Łodzi? Skorzystaj z naszego sklepu online. Nasze pieczątki są dostępne również we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

77.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

87.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

68.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

57.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

60.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

95.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

76.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).