Pieczątki – Bydgoszcz i okolica 

Prowadzimy profesjonalny punkt usługowy o szerokim zasięgu. Naszym Klientom oferujemy wyrób wysokiej jakości pieczątek i stempli. Zamówienia na pieczątki przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pieczątki wykonujemy po zatwierdzeniu projektu. Pracujemy w oparciu o indywidualne wytyczne Klienta uwzględniając:

  • treść, 
  • krój czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolorystykę stempla – w ofercie posiadamy również pieczątki wielokolorowe Modicolor dostępne w korzystnych cenach.

Klientów z terenu Bydgoszczy i okolicy zainteresowanych złożeniem zamówienia na pieczątki online zachęcamy od szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy szeroki wybór pieczątek w korzystnych cenach. Gotowe produkty dostarczamy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Przy zamówieniach powyżej 150 zł brutto oferujemy dostawę gratis. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty pozostajemy do dyspozycji. 

pieczątki modico
pieczątki nomo

Pieczątki w technologii beztuszowej – oferta dla mieszkańców Bydgoszczy

Technologia Sun Stamper to najszybsza i najprostsza technologia wyrobu pieczątek, dzięki której uzyskujemy stemple o doskonałych właściwościach:

  • bardzo wydajne (trwałość sięgająca 20000 odbić lub 7 lat bez uzupełniania tuszu),
  • precyzyjne (jakość odbicia wynosi ponad 900 dpi), 
  • łatwe w obsłudze (lekkie i przyjemne stemplowanie), 
  • trwałe (uniwersalna obudowa zapewnia możliwość łatwego uzupełnienia tuszu i wymiany gumki na nową o aktualnej treści). 

Czynnikiem istotnym podczas wyrobu pieczątek jest aspekt ekologiczny. Technologia Sun Stamper pozwala wykonać wysokiej jakości stemple bez zastosowania szkodliwych substancji chemicznych, bez klejenia oraz bez produkcji niebezpiecznych dla środowiska odpadów. Jednocześnie, same obudowy oferowanych pieczątek Modico i NOMO zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać długie użytkowanie z możliwością wielokrotnej aktualizacji treści pieczątki. 

Stemple dopasowane do indywidualnych potrzeb 

Potrzeby firm, instytucji oraz osób prywatnych korzystających z pieczątek i stempli są bardzo różne. Pieczątki Modico i pieczątki NOMO doskonale na nie odpowiadają oferując praktycznie nieograniczone możliwości projektowania stempla. Oba typy obudowy zostały przygotowane tak, aby w sposób maksymalny wykorzystać rozmiar pieczątki. Jednocześnie dostępność stempli w różnych rozmiarach i kształtach (prostokątne, kwadratowe i okrągłe) pozwala na dowolny układ i aranżację treści, a co za tym idzie wykonanie praktycznie każdej pieczątki – biurowej, kieszonkowej, okrągłej, tablicowej, przeznaczonej do stemplowania papieru oraz powierzchni gładkich. 

Szukasz pieczątek w Bydgoszczy? Skorzystaj z naszego sklepu online. Nasze pieczątki są dostępne również w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

62.60 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

70.73 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

55.28 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

46.34 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

48.78 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

77.24 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

61.79 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).