Pieczątki – Białystok i okolica 

Jesteśmy profesjonalnym punktem usługowym o szerokim zasięgu. Zapewniamy możliwość zamówienia pieczątki/stempla za pośrednictwem poczty elektronicznej. Do wyrobu pieczątki przystępujemy po akceptacji projektu. Stemple projektujemy zgodnie z wytycznymi Klienta, uwzględniamy przy tym:

  • treść, 
  • krój czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolorystykę stempla. 

Klientów z terenu Białegostoku i okolic zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości pieczątek online zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gotowe pieczątki wysyłamy do Państwa kurierem. Przy zamówieniu o wartości powyżej 150 zł brutto oferujemy darmową dostawę.

 

Pieczątki beztuszowe – Modico i NOMO 

Pieczątki i stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper. To najprostsza i najszybsza technologia wyrobu pieczątek, która oferuje wysoką jakość stempli w korzystnej cenie. Pieczątki Modico i pieczątki NOMO gwarantują minimum 20000 wyraźnych dobić bez uzupełniania tuszu albo 7 lat użytkowania bez zasychania stempla. To nawet 5 razy więcej niż tradycyjne pieczątki w standardowych automatach. W przeliczeniu na pojedyncze odbicie koszt użytkowania pieczątek wykonanych w technologii Sun Stamper jest kilkakrotnie niższy. 

Dodatkowym atutem oferowanej technologii jest jej ekologiczny charakter. Podczas wyrobu pieczątek z wykorzystaniem maszyn błyskowych Modico nie powstają żadne niebezpieczne dla środowiska odpady. 

pieczątki modico
pieczątki nomo

Pieczątki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – Oferta dla mieszkańców Białegostoku

Technologia Sun Stamper w połączeniu z urządzeniami i akcesoriami do produkcji pieczątek Modico i NOMO daje praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia stempli w dowolnym rozmiarze, kształcie czy kolorze. W zależności od potrzeby możemy wykonać pieczątki biurowe, kieszonkowe, okrągłe i tablicowe przeznaczone do stemplowania papieru oraz powierzchni gładkich. 

Linia pieczątek Modico dodatkowo zapewnia maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy. De facto, cała powierzchnia pieczątki może zostać przeznaczona pod wybraną treść, grafikę, a nawet zdjęcie. Także pieczątki NOMO oferują bardzo dużą jak na kompaktowy rozmiar oprawy powierzchnię stempla, którą można wykorzystać także od wykonania pieczątki okrągłe. 

Oprawy Modico i NOMO – Dlaczego warto zamawiać nasze pieczątki?

Zarówno oprawy Modico, jak i oprawy NOMO zostały zaprojektowane z myślą o długim, komfortowym użytkowaniu. Oprawy zapewniają łatwe i bezpieczne uzupełnianie tuszu – zabieg można wykonać samodzielnie lub w punkcie usługowym posiadającym tusz Modico – a jednocześnie łatwość wymiany gumki na nową. Dzięki temu treść pieczątki może zostać w każdej chwili zaktualizowana bez konieczności wymiany oprawy.  

Szukasz pieczątek w Białymstoku? Skorzystaj z naszego sklepu online. Nasze pieczątki są dostępne również w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

62.60 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

70.73 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

55.28 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 2 ½

46.34 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

48.78 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

77.24 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

61.79 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE

Tworzymy stemple z życzeniami, z danymi teleadresowymi, sloganem reklamowym, osobistym ex-librisem czy do promocyjnego oznaczania produktów. Mogą one pełnić funkcje wizerunkowe oraz marketingowe, jak również służyć do znakowania dokumentów czy korespondencji.

Zdecydowanie tak. Dlatego przykładamy wagę do tego, aby obudowa była estetyczna (różne kolory do wyboru), solidna oraz ergonomiczna w użytkowaniu. Zapewnia to pewny chwyt oraz wygodę.

W zależności od kształtu pieczątki dzielimy na prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Możemy też wyróżnić pieczątki w rozmiarze standardowym (biurowe) oraz małym (kieszonkowe).

Stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper, która jest szybka i efektywna.

Technologia, z której korzystamy pozwala nam uzyskać przynajmniej 20 000 wyraźnych odbić z jednego stempla. Nie trzeba uzupełniać tuszu, nie wysycha on nawet przez 7 lat.

Oczywiście. Aby zaoszczędzić Twój czas, proponujemy zamówienie stempli online. Zrobisz to wygodnie na naszej stronie internetowej, wybierając rodzaj pieczątki oraz jej kolor. 

Po opłaceniu zamówienia, pieczątki są wykonywane nawet w 5 minut!

Przy zamawianiu pieczątki możesz wskazać, czy chcesz, abyśmy ją do Ciebie wysłali (za pośrednictwem firmy kurierskiej na następny dzień roboczy), czy chcesz odebrać ją osobiście (przy ul. Płowieckiej 76A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00).