Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Biurowe

NOMO 2 ½

46.34 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Biurowe

NOMO 3 ½

55.28 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Biurowe

NOMO 5½

70.73 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO SQ3

62.60 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO SQ5

70.73 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 44 x 44 mm Max liczba wersów - max 14 lub okrąg


Pieczątki NOMO 

  Pieczątki NOMO wyróżniają się kompaktowym kształtem, dzięki któremu zajmują jeszcze mniej miejsca w torbie czy kieszeni. Jednak na tym ich zalety się nie kończą. Nowy unikatowy kształt i rozmiar umożliwia maksymalnie duże odbicie przy jeszcze mniejszym wymiarze zewnętrznym oprawy, podczas gdy konstrukcja samej oprawy gwarantuje lekkie i przyjemne stemplowanie.    Pieczątki NOMO są dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, co otwiera przed użytkownikiem bardzo duże możliwości projektowania stempli. Dzięki zastosowaniu japońskiej gumy do naświetlania NOMO zapewnia najwyższą jakość odbicia niezależnie od tego, czy treść pieczątki to:
  • tekst, 
  • grafika, 
  • logo/logotyp, 
  • zdjęcie. 
Trwałość pieczątek została oszacowana na minimum 20000 odbić i 7 lat użytkowania. Co to oznacza? To do 5 razy więcej odbić bez konieczności uzupełniania tuszu niż w przypadku tradycyjnych pieczątek automatycznych. To także gwarancja niezawodności – pieczątki nie zasychają i są zawsze gotowe do pracy, niezależnie od tego czy korzystasz z nich codziennie czy okazjonalnie.   

Oprawy i pieczątki NOMO – zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie 

  Pieczątki NOMO to jakość w korzystnej cenie. Za ich wyborem przemawia krótki czas przygotowania stempla – pieczątkę możemy wykonać od ręki w zaledwie 5 minut – jak również funkcjonalność oprawy, która mimo kompaktowego rozmiaru zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Na uwagę zasługuje również duże, przezroczyste okienko indeksowe na wierzchu oprawy. Dzięki niemu nigdy nie pomylisz pieczątki i nie wykonasz odbitki do góry nogami.   

Pieczątki NOMO – Ekologiczne stemplowanie

  Pieczątki NOMO wykonujemy przy zastosowaniu technologii Sun Stamper na maszynach błyskowych Modico. To pozwala nam przygotować wysokiej jakości stemple, bez generowania odpadów szkodliwych na środowiska naturalnego. Podobnie jak pieczątki Modico oprawy NOMO zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać wieloletnią pracę.   Pieczątki NOMO oferujemy w różnych rozmiarach, z możliwością wykonania stempla o okrągłej odbitce. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej oprawy do Państwa potrzeb.  Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu, w którym kupisz pieczątki online. Prowadzimy również punkt w Warszawie, gdzie sprzedajemy pieczątki od ręki.