Pieczątki – Kraków i okolica 

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości pieczątek i stempli. Nasz punkt usługowy odpowiada na potrzeby i oczekiwania Klientów lokalnych oraz osób składających zamówienia na stemple za pośrednictwem poczty elektronicznej. W każdym przypadku wyrób pieczątek rozpoczynamy od zatwierdzenia projektu. Działamy w ścisłej współpracy z Klientem,  który określa:

  • treść stempla, 
  • krój czcionki, 
  • układ treści, 
  • dodatkowe elementy graficzne, 
  • kolorystykę stempla – w ofercie posiadamy również pieczątki wielokolorowe. 

Klientów z terenu miasta Kraków i okolicy zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości pieczątki/stempla, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki wybór stempli beztuszowych wykonanych w oparciu o ekologiczną technologię Sun Stamper. Gotowe pieczątki/stemple dostarczamy przy współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi. Zamówienia powyżej 150 zł brutto dostarczamy bezpłatnie. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty pozostajemy do dyspozycji.

pieczątki modico
pieczątki nomo

Technologia Sun Stamper 

Sun Stamper to najprostsza, najszybsza, a zarazem najbardziej przyjazna dla środowiska naturalnego technologia wyroby pieczątek. Korzystając z nowoczesnych maszyn błyskowych Modico oraz akcesoriów do wyrobu pieczątek Modico i pieczątek NOMO przygotowujemy stemple, które wyróżniają się ze względu na:

  • żywotność (obudowy Modico i NOMO zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać wieloletnie użytkowanie, możliwość łatwego uzupełniania tuszu oraz wymiany gumki z treścią pieczątki), 
  • wydajność (trwałość oferowanych pieczątek i stempli szacuje się na 20000 odbić lub 7 lat bez uzupełniania tuszu),
  • precyzję (technologia Sun Stamper pozwala na wykonanie odbić o rozdzielczości wynoszącej ponad 900 dpi, co pozwala na zastosowanie w treści stempli tekstu, elementów graficznych, a nawet zdjęć), 
  • łatwość obsługi (oprawy zapewniają lekkie i przyjemne stemplowanie, niezależnie od tego, czy korzystamy z pieczątki na co dzień, czy sięgamy po nią sporadycznie).

Dlaczego warto sięgać po pieczątki Modico i NOMO?

Pieczątki Modico i NOMO wykonujemy w technologii beztuszowej. Dzięki temu pieczątka nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, a podczas jej produkcji nie powstają żadne nieprzyjazne dla środowiska odpady. Dodatkowym atutem oferowanych stempli jest ich szeroki wybór, co umożliwia wykonanie dowolnej pieczątki – biurowej, kieszonkowej, okrągłej, tablicowej, przeznaczonej do stemplowania papieru oraz powierzchni gładkich.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena. Możliwość wykonania do 20000 wyraźnych odbić z jednej pieczątki przekłada się na bardzo niski koszt pojedynczej odbitki, a co za tym idzie ekonomiczną pracę stempla przez cały okres użytkowania.

Ofertę naszych pieczątek kierujemy również do klientów z Białegostoku, Bydgoszczy i Wrocławia.

Pieczątki NOMO

Biurowe

NOMO SQ3

72.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 32 x 32 mm Max liczba wersów - 10 lub okrąg

Biurowe

NOMO 5½

82.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 60 x 25 mm Max liczba wersów - max 8

Biurowe

NOMO 3 ½

62.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 48 x 19 mm Max liczba wersów - max 6

Przeglądaj listę życzeń

Biurowe

NOMO 2 ½

52.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 42 x 16 mm Max liczba wersów - 5

Pieczątki Modico

Biurowe

MODICO 2

55.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu 36 x 11 mm Max liczba wersów - 3 krótkie

Okrągłe

MODICO R45

90.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - Ø 40 mm Max liczba wersów - okrąg

Kieszonkowe

MODICO P4

71.00 z VAT

Cena zawiera 23% podatku VAT Max rozmiar tekstu - 55 x 19 mm Max liczba wersów - 6

MODICO S - PIECZĄTKA W SKUWCE